Kaip veikia infra šildytuvai

Šildymas infraraudonaisiais (IR) spinduliais žmogui sukuria tokį patį pojūtį, kaip ir maloniai kaitinantis po vasariškais Saulės spinduliais. Tačiau, skirtingai nei mums įprasta Saulė, IR šiluma neskleidžia sveikatai pavojingų UV spindulių.

Šildymo sistemos, kurių veikimas pagrįstas naudojant vandenį kaip šilumos nešėją, reikalauja papildomų išlaidų, jų efektyvumas yra žymiai mažesnis. Dėl šios priežasties IR šildymo sistemos yra efektyvesnė alternatyva įprastam šildui.

Kaip generuojama IR šiluma?

Infraraudonųjų spindulių bangos, krisdamos į paviršių, sukelia molekulių vibracijas. Dėka šio proceso molekulių kinetinė energija yra paverčiama šiluma, kurios pojūtis yra visiškai nepriklausomas nuo mus supančios aplinkos temperatūros. Dėl šios priežasties juntama visiškai natūrali šiluma, tarsi į Jus vėsų rytą šviestų skaistūs Saulės spinduliai ir šildytų rankas bei skruostus.

Šio tipo šildymas yra efektyvus ir naudingas, nes energija  nėra prarandama nešančioje aplinkoje (pvz., oras ar vanduo). IR spinduliams sklindant terpe, sukuriamas tiesioginis ryšys tarp energijos šaltinio ir šildomo objekto.

Energiškai efektyvus šildymas

Veito infraraudonųjų spindulių šildytuvai pasižymi teigiamomis savybėmis, kurios neatsiejamos nuo žalesnės aplinkos bei efektyviau panaudojamos energijos įprastoms šildymo sistemoms. Visa Veito prietaisų sunaudota energija yra paverčiama šiluma. Tai yra visiška priešingybė senoms šildymo sistemoms, kurios prieš pradėdamos efektyviai šildyti aplinką, pirmiausiai šildo orą.

Veito šildytuvai leidžia efektyviai šildyti tam tikras zonas ar individualias darbo vietas, o ne visą erdvę patalpoje. Naudojant zoninį šildymą, vartotojas gali pakelti tam tikrų vietų temperatūrą, taip sutaupydamas išlaidas mokesčiams.

Veito sistemos teikia iki 30% daugiau šilumos, išreikštos kalorijomis, nei įprasti kaitintuvai.

Veito šildytuvai tiesiogiai, greitai ir efektyviai kaitina norimus objektus. Pilnu rėžimu prietaisas pradeda veikti vos per 10s nuo įjungimo.

  • Veito šildytuvai, pagaminti iš anglies pluošto, suteikia tolygų šilumos pasiskirstymą, taip eliminuojant galimus karščio ir šalčio taškus.
  • Žemesnė energijos kaina: Veito šildytuvai yra iki 30% efektyvesni už įprastas šildymo sistemas.