Lauko terasų šildytuvai

Pradėkite vasaros sezoną anksčiau!

Infašildymas – naujas inovatyvus sprendimas kavinėms, restoranams, lauko terasoms, atviroms erdvėms šildyti. Šie specialūs infraraudonųjų spindulių šildytuvai – šildymo prietaisai, galintys sušildyti Jūsų kavinės/restorano aplinką, įskaitant ir lankytojus.

Šie šildytuvai kitaip nei dujiniai neskleidžia nemalonaus kvapo, taip pat jie nereikalauja papildomos priežiūros.

Infraraudonųjų spindulių šildtuvai puikiai tinka įvairioms oro sąlygoms, esant lietui ar drėgmei, sningant ir pan. Šie šildytuvai užima mažai vietos, yra apgalvoto, patrauklaus dizaino bei gali būti valdomi per nuotoliniu būdu.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai pradeda šildyti tik juos įjungus; pilnai pradeda veikti per 15 sek.

„IR ŠILUMA“ produktų liniją sudaro pastatomi ir pakabinami kvarcinai, halogeniniai, dujiniai ir kiti infraraudonųjų spindulių šildytuvai, šildantys iki 24 m2 plotą, itin populiarūs dėl žemos kainos ir aukštos kokybės. Šie universalūs šildytuvai yra tinkami įvairių erdvių ir patalpų zoniniam šildymui.

Šildytuvai gali būti valdomi nuotolinio valdymo pulteliu, kuriuo reguliuomas šildymo lygis, galima nustatyti pageidaujamą temperatūrą, valdyti keletą šildytuvų vienu metu. Šie infraraudonųjų spinulių šildytuvai apšildo iki 30 m2 plotą. IP66 saugos klasė užtikrina efektyvų jų naudojimą bet kokiu oru – sningant ar lyjant, ištisus metus. Šie šildytuvai jau įvertinti prabangių Lietuvos ir užsienio restoranų.