Daugiau informacijos

Visuomet domimės jungtiniais projektais ir bendradarbiavimu su kitomis statybos bei namų įrengimo įmonėmis visose Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje).
Dirbame su architektais, dizaineriais, projektuotojais, statybininkais ir kitais specialistais. Kartu dirbame nuo šildymo sprendimo parinkimo iki projektavimo ir sistemos įrengimo.

Dėl bendradarbiavimo galimybių galite susisiekti:
Tel: +370 618 63018
E-mail: info@2dg.lt

Tarptautinė 2dg Projects įmonė ieško žmogaus, besidominčio alternatyviais sprendimais energetikos (šildymo), mikroklimato gerinimo srityje. Jei nori sužinoti, koks yra vienas iš efektyviausių patalpų šildymo sprendimų, bei prisidėti prie mūsų komandos, siekiančios supažindinti vartotoją su galimybe sumažinti savo kaštus, skiriamus šildymo sąskaitoms, atsiųsk savo gyvenimo aprašymą. Mes ieškome savarankiškai mąstančio, atsakingo darbuotojo, gebančio kurti produkto vystymo strategiją bei ją nuosekliai įgyvendinti.

Mūsų teikiamai produkcijai, atitinkančiai aukščiausius ES kokybės standartus, suteikiama garantija iki 15 metų. Produktai gaminami pagal patikrintas ir patentuotas technologijas, todėl tinkamai (pagal nustatytas instrukcijas) naudojami produktai gali tarnauti daug ilgiau nei įprasti šios srities prietaisai.
Kuo mes išsiskiriame iš kitų – garantuojame ilgiausią tarnavimo laiką bei kokybę!

Mes bendradarbiaujame su užsienio verslo partneriais, keliančiais aukštus kokybės bei aplinkosaugos reikalavimus. Jų reikalavimų vykdymas yra prioritetinės svarbos uždavinys.

Garantuojame, kad Jūsų užsakomos prekės yra gaminamos naudojant kokybiškas ir aplinkai draugiškas medžiagas . Visos medžiagos yra sertifikuotos ir atitinka ES kokybės standartus. Visai pagamintai produkcijai suteikiama gamintojo garantija. Jei mūsų teikiamoje produkcijoje pastebėsite tam tikrus kokybės nuokrypius, garantuojame, kad bus priimti atitinkami sprendimai (organizuojamas remontas, prekių pakeitimas).

Organizacija vadovaujasi ilgalaike veiklos perspektyva ir, atsižvelgdama į klientų pasitenkinimą bei kitų suinteresuotų šalių poreikius, siekia užtikrinti, kad kiekvienas sandoris taptų rekomendacija kitam. Svarbiausias mūsų sėkmės garantas – darbuotojų profesionalumas ir jų atsakomybė už bendrovės įsipareigojimus. Todėl mes nuolat ir sistemingai keliame darbuotojų kvalifikaciją, sudarome tinkamas ir saugias darbo sąlygas, siekiant optimaliai panaudoti ir didinti turimą darbuotojų potencialą.

Jei užsakomą produkciją turime sandelyje – ją pristatome per 1-3 darbo dienas.
Kitu atvėju – produkcija pristatoma per 5-14 dienų, priklausomai nuo pasirinkto modelio bei užsakomo kiekio.
Produktus galime pristatyti į bet kurią vietą Baltijos šalyse.
Dėl didelių kiekių – pristatymo terminas gali svyruoti iki 35 dienų.

Laikydamiesi aplinkos apsaugos įstatymų, normatyvų ir kitų teisinių aktų, siekiame tinkamai valdyti įmonės procesus, ypatingą dėmesį kreipdami į savo produkcijos ekologiškumą, draugiškumą aplinkai, energijos tausojimą bei mūsų organizacijos taupų ir racionalų išteklių naudojimą. Nuolatos ieškome būdų ir sprendimų, kaip optimizuoti energetinių išteklių naudojimą vykdomoje veikloje.
Mes tiekiame tik aplinkai draugiškus produktus, taip prisedėdami prie visuomenės supratingumo ugdymo, energetinių išteklių optimizavimo ir švarios aplinkos kūrimo.

 

Susisiekite su mumis

Tel: 8 699 42252


infoeoras@gmail.com

Darbo laikas:
Pr. – Pn.:   9:00 – 17:00
Še. – Sk.:     nedirbame

IRŠILUMA.lt prekės ženklas priklauso įmonei eOras, MB.

į/k 305208759