Ką daryti įskilus automobilio stiklui?

0

Važiuojate keliu, kai pro jus pravažiuoja didelis sunkvežimis, važiuojantis kita kryptimi. Išgirsite stiprų trenksmą į priekinį stiklą ir suprasite, kad sunkvežimis  pametėjo jūsų automobilio kryptimi didelį akmenį. Dabar jūsų priekinis stiklas turi zigzago formos įtrūkimą. Deja, priekinio stiklo įtrūkimai ar drožlės nėra neįprasti. Pavojai kelyje, pavyzdžiui, akmenys ar šiukšlės, reiškia, kad dauguma vairuotojų tam tikru momentu turės susidurti su priekinio stiklo įtrūkimu. Pasiruoškite, kad priekiniame stikle gali atsirasti įtrūkimų ar drožlių, sužinoję, ką daryti ir kaip tai ištaisyti.

Ar galite pataisyti įskilusį priekinį stiklą?

Geros naujienos yra tai, kad mažesnius drožles ar įtrūkimus jūsų priekiniame stikle galima pataisyti visiškai nepakeitus stiklo. Bendra taisyklė yra tokia, kad bet kokį įtrūkimą, kuris yra mažesnis nei dolerio banknotas, galima pataisyti. Kita vertus, lustai turi būti mažesni nei dviejų colių pločio ir ne daugiau kaip maždaug colio gylio, kad būtų galima taisyti. Dėl didesnių pažeidimų, pvz., įtrūkimo per visą priekinio stiklo ilgį, greičiausiai reikės pakeisti visą priekinį stiklą. Šiame procese parduotuvė išima seną stiklą ir pakeičia jį nauju skydeliu, kuris tvirtinamas specialiais klijais.

Ar automobilio draudimas apima įskilusį priekinį stiklą?

Priklausomai nuo jūsų draudimo tipo, jūsų automobilio draudimas gali padengti priekinio stiklo įtrūkimo ištaisymo išlaidas. Daugelis draudimo paslaugų teikėjų įtraukia stiklo remontą arba keitimą su tam tikromis draudimo rūšimis. Tikėtina, kad jums reikės pasirinktinai visapusiško stiklo pažeidimo remonto draudimo. Visapusiška automatinė apsauga – tai neprivaloma apsauga, padedanti padengti žalą, padarytą jūsų automobiliui, nesukeltą dėl susidūrimo. Be stiklo remonto, visapusiška aprėptis paprastai padeda atitaisyti vagystės, vandalizmo ar su oru susijusių įvykių, pvz., vėjo audros padarytą žalą.

Ką daryti, kai įtrūksta priekinis stiklas?

Priekinis stiklas dažniausiai pažeidžiamas vairuojant. Svarbu žinoti, ką daryti, jei jūsų priekinis stiklas staiga įskiltų jums važiuojant kelyje, kad galėtumėte apsaugoti save, keleivius ir kitus vairuotojus. Jei vairuojate ir į priekinį stiklą atsitrenkė akmuo ar kitas objektas, štai ką daryti: Automatinis stiklas sukurtas taip, kad būtų tvirtas. Yra didelė tikimybė, kad daiktas, atsitrenkęs į jūsų priekinį stiklą, nepadarys jokios žalos. Greitai žvilgtelėkite per stiklą, kad surastumėte akivaizdžių įtrūkimų ar įtrūkimų. Jei pastebėjote pažeidimus, suraskite saugią vietą, kur galite atsitraukti ir apžiūrėti. Daugiau informacijos rasite internete.

Parašykite komentarą