Kiemo dekoravimas – modernios sodo tendencijos

0
Kiemo dekoravimas - modernios sodo tendencijos

Kiemo dekoravimas - modernios sodo tendencijos

Kiemas prie namo – mūsų namo puošmena, mes visi stengiamės, kad jo prieigos atrodytų tvarkingai ir žinoma išvaizdžiai, todėl kiekvieną pavasarį stengiamės jį apsodinti kuo gražesnėmis lauko gėlėmis, ir taip nuspalvinti, bei pagrąžinti savo namų aplinką. Tačiau, kai vietos kieme gėlynams nebeužtenka, mes imame ir sodiname gėles į lauko vazonus, kurie savo dydžiais ir formomis išsiskiria išskirtiniu dizainu, bei grožiu. 

Modernistinis kiemo dekoravimas apima: išskirtinius dekoro elementus naudojamus, gėlėms paryškinti, paįvairinti, taigi ne paslaptis, kad vazonai yra viena iš labiausiai paplitusių modernistinio sodo dekoravimo rūšių. Vazonai kieme gali būti – spalvoti, dideli, įvairių formų, bei faktūrų, bei žinoma – betoniniai. Betoninius vazonus renkasi žmonės, kurie mėgsta natūralistines faktūras, bei žinoma ilgaamžiškumą. Šiuose vazonuose auginamos daugiametės gėlės gali išgyventi, net per žiemos šalčius, ir kiekvieną pavasarį Jus džiuginti savo žiedų grožiu. 

Kitas dar labai populiarus kiemo dekoro elementas yra įvairios skulptūros, bei žinoma betoninės dekoracijos, kurios yra ilgaamžiškos, bei žinoma išskirtinės, nes savo dizainu, gali sukurti labai jaukią kiemo atmosferą. Šios naujos ir šiuolaikiškos tendencijos, mums dar naujos, tačiau tinkamai jas sudėliojus savo kieme, ir tinkamai jas įkomponavus tarp savo kiemo augalų, galite sukurti tikrą gamtos grožį, kuris su modernistinio stiliaus detalėmis, gali sužavėti visus Jūsų kiemo svečius.

Užsiauginus aukštų augalų dažnai susiduriame su tuo, kad mums reikia ramsčių jiems paremti, kad gėlių žiedai, ar išvešėjusios augalų šakos, nenulūžtų ir džiugintu Jus savo grožiu. Tam tikslui yra sukurti modernistiniai augalų laikikliai, kurių yra įvairiausių rūšių, aukščių, bei žinoma tekstūrų. Su tokias ramsčiais paremti Jūsų augalai, atrodys išvaizdžiai ir žinoma saugos Jūsų augalą nuo lūžių, bei kitų negandų.

Na, ir pabaigai, būtina paminėti, kad tai yra tik keletas detalių, kurias panaudojus savo kieme galite pasiekti tikrai išskirtinį kiemo dizainą, bei susikurti modernią aplinką savo kieme. Kelios detalės, keletas vazonų ir dekoracijų, ir Jūsų kiemas atrodys tikrai išskirtinai ir išvaizdžiai. Svarbiausia, nebijokite eksperimentuoti ir galutinis rezultatas, Jus tikrai nustebins.

Parašykite komentarą