Dažniausiai užduodami klausimai apie šilumos siurblius

0

Vis daugiau žmonių savo namuose kaip šildymo alternatyvą renkasi šilumos siurblius. Tai yra ne tik ekonomiška, tačiau ir ekologiška sistema, kuri reikalauja minimalios priežiūros, o tarnauja ne tik žiemomis, tačiau ir vasaromis.

Dažniausiai minimi yra šilumos siurbliai oras-vanduo, kuri aptarnauja net ir didelius namus. Jie puikiai veikia net ir nesate labai žemai temperatūrai.

Pateiksime daugelio žmonių užduodamus klausimus bei atsakymus į juos. Tikimės, kad tai padės geriau suprasti šios įrangos galimybes.

Kiek kainuoja įranga?

Šilumos siurblių kainos yra labai įvairios. su jomis galima susipažinti internete. Kainos kinta priklausomai nuo įrangos galingumo bei inovatyvumo. Nepamirškite, kad galite sutaupyti pirkdami per akcijas arba pasinaudoję APVA parama.

Ar įranga veikia, kai lauko temperatūra yra labai žema?

Geros kartos, inovatyvi įranga puikiai veikia net ir tokiu atveju, kai lauko temperatūra siekia -20 laipsnių. Taigi, Lietuvos klimato sąlygomis įranga tikrai veiks puikiai, kad ir koks tuo metu yra oras už lango.

Ar ji tik šildo?

Tikrai ne. Oras-vanduo, kaip ir oras-oras sistemos, gali būti naudojamos ne tik kaip oro šildytuvai, tačiau taip pat kaip ir oro kondicionieriai. Tai yra įrangos, kurios yra plačiai naudojamos visus metus ir gerina žmogaus gyvenimą nepriklausomai nuo to – koks tuo metu yra oras už lango.

Ar įrangą sumontuoti galiu pats?

Visada geriausia montavimo darbus yra palikti specialistams. Jie dažniausia po montavimo darbų teikia garantijas. Taip pat labiausiai apsimoka ir pirkti iš tų pačių specialistų, ir tuo pačiu jiems palikti montavimo darbus. Tokiu atveju būsite ramus, kad viskas taip, kaip reikia. Beje, dažniausiai dviguboms paslaugoms visada taikoma didesnė garantija, kuri daug nekainuoja.

Ar verta pirkti dėvėtą įrangą?

Ši sistema yra gera pasirinkimas kiekvienam. Žinoma, kad inovatyvi įranga visada yra geriau. Taip pat kaip ir nauja. Jeigu nauja jums yra per brangi – tokiu atveju visada galite pirkti dėvėtą. Taip pat svarbu, kad ji būtų perka iš įmonių, kurios prekes siūlo legaliai

Parašykite komentarą