Komercinės patalpos Vilniuje: kaip pasirinkti tinkamai?

0

eigu vykdote verslą arba užsiimate komercine veikla, Jums reikalingos komercinės patalpos Vilniuje ar kitame mieste, kuriame dirbate. Sostinėje yra platus tokio tipo patalpų pasirinkimas, todėl prieš ieškant geriausių, reikia žinoti, ko ieškote ir pagal kokius kriterijus rinktis. Štai keli paprasti patarimai, kurie gali padėti lengviau apsispręsti ir pasirinkti patalpas iš gausybės siūlomų skelbimų.

 

Kokia Jūsų veikla?

Priklausomai nuo to, kokią veiklą vykdote, reikėtų rinktis ir vietą, kurioje būtų Jūsų ieškomos komercinės patalpos. Sandėliavimu užsiimačioms įmonėms geriausiai ieškoti patalpų, kuriose yra kiek toliau nuo miesto judrių gatvių. Nes Jums aktualu, kad Jūsų sandėlius patogiai pasiektų ir sunkesnė technika, o centrinėje miesto dalyje jų judėjimas yra apribotas. Tuo tarpu jeigu ieškote naujų patalpų biurui, Jus gali sudominti komercinės patalpos Šnipiškėse, kur pastaruoju metu keliasi vis daugiau verslų ir įmonių. Tiems, kurie nori atidaryti kavinę, restoraną, parduotuvę ar saloną, taip pat labai svarbu tinkama vieta. Reikia iš anksto įvertinti, ar vieta yra matoma, lengvai pasiekiama, ar ją pastebi praeiviai.

 

Ar turite išskirtinių poreikių?

Renkantis patalpas verslui, labai svarbu ne tik tinkamai ir pagalvotai pasirinkta vieta, bet ir kiti patalpoms keliami kriterijai. Kai kurie verslai turi išskirtinių poreikių, apie kuriuos svarbu pagalvoti renkantis patalpas. Pavyzdžiui, jeigu ieškomos komercinės patalpos Vilniuje gamybos įmonei, greičiausiai nebūtų logiška rinktis administracinės paskirties patalpas. Nes tokias patalpas reikėtų įrengti ir pritaikyti Jūsų veiklai. O tai dažniausiai brangiai kainuoja. Todėl naudingiau iš karto ieškoti patalpų, kurios yra pritaikytos konkrečiai veiklai. Taip pat yra ir tais atvejais, kai patalpų ieško maitinimo įmonė. Tokioms įmonėms taikomi įvairūs standartai, kuriuos ne kiekvienoje erdvėje galima lengvai įgyvendinti. O įsikūrus patalpose, kuriose ir anksčiau buvo maitinimo įstaiga, reikės mažiau remontų ir investicijų.

 

Nuoma ar pirkimas?

Jeigu ieškote komercinių patalpų, reikėtų iš karto pagalvoti, ar norite nuomotis, ar pirkti patalpas. Nes vien šis kriterijus padės atrūšiuoti skelbimus ir pasiūlymus, kurie yra rinkoje. Dažniausiai komercinės patalpos Vilniuje yra nuomojamos tuomet, kai veiklą pradeda naujas verslas arba kai norima išbandyti naują vietą. Taip pat plečiant įmonės veiklą ir atidarant naują filialą. Jeigu nesate tikri, kad daug laiko norėsite dirbti vienose patalpose, nuoma yra puikus pasirinkimas. O jeigu ieškote vietos savo įmonei daug metų į priekį, geriau rinktis patalpas pirkti. Tai padės išvengti nemalonių situacijų ateityje, kai patalpų savininkai nuspręstų patalpas parduoti ir lieptų Jums išsikelti.

Parašykite komentarą