Edukaciniai žaislai vaikams

0

Dovanos vaikams pirkimas, norint pirkti kokį žaislą, nepaisant to, kad rinkoje dabar didžiulis pasirinkimas, neretai tampa tikru iššūkiu tėvams ir kitiems, norintiems nudžiuginti vaikus. Net ir patys mažiausieji gali su abejingumu padėti į šalį jūsų taip ilgai ieškotą dovaną… Neretai tėvai pamiršta, kad žaidimo funkcijos neapsiriboja tik pramogomis. Žaislai turi ir edukacinę galią, kuria galima pasinaudoti norint vaiką mokyti naujų įgūdžių.

Renkant žaislą vaikui, labai svarbu atsižvelgti į žaislų tinkamumą pagal vaiko amžių, taip pat ir konkrečiai pačiam vaikui. Kaip išrinkti žasliukus pagal vaiko amžių?

Mažiausiems.

Vaikai iki 2 metų su pasauliu pažindinasi per lietimą, skonį, regą ir klausą. Šiuo atveju derėtų rinktis tokius žaislus, kurie skleidžia įvairius garsus, gali būti dedami į burną, bei yra ryškių, kontrastingų spalvų.

Ikimokyklinukams.

Ikimokykliniame amžiuje vaikai lavina motoriką, žodyną bei koordinaciją tarp to ką mato ir ką jaučia. Tokie žaislai, kaip ankstyvieji galvosūkiai, konstruktoriai, komandiniai žaidimai ir kiti edukaciniai žaislai puikiai tiks ir padės greičiau lavinti šiuos įgūdžius.

Mokinukams.

Šiame amžiuje vaikai jau ima domėtis sveikos konkurencijos žaidimais. Vaikas mokosi laimėti ir pralaimėti, lygina savo ir bendraamžių įgūdžius. Šio amžiaus vaikams edukaciniai žaidimai yra įdomūs, kai jie yra kūrybiškai pateikti, tad puikus pasirinkimas yra įvairūs stalo žaidimai, kūrybiai rinkiniai, galvosūkiai ir pan.

Jeigu ieškote edukacinių žaidimų mažyliams, užsukite į edukaciniai lt. Čia atrasite platų žaidimų vaikams asortimentą!

Parašykite komentarą