Gerai prižiūrimas pontonas ar prieplauka gali padidinti jūsų turto vertę ir patrauklumą

0

Mūsų plaukiojančių pontonių lieptų privalumas yra jų paprastas transportavimas ir greitas surinkimas. Puikiai tinka tokio tipo lieptas, kai reikia dirbti su vandeniu.

Technologija / priežiūra

Mūsų plaukiojančių pontonų privalumas yra jų transportavimo paprastumas ir greitas surinkimas (per kelias minutes). Puikiai tinka, kai reikia dirbti su vandeniu. Naudojami kaip platforma, mūsų plūduriuojantys pontonai gali išlaikyti kelias tonas! Nuo pastolių iki vandens siurblio dauguma darbo įrankių ir priežiūros priedų dabar gali būti naudojami ant vandens. Modulinė plūduriuojančių pontonų konstrukcija leidžia pasiekti, kad galėtumėte dirbti sunkiai pasiekiamose srityse. Jie puikiai tinka remontuojant kranto zonas ar tiltų prieplaukas ir atliekant statinių patikrinimus.

Žuvų ūkiai ieško plūduriuojančių ir modulinių sprendimų, leidžiančių jiems auginti savo žuvis tam tikroje vietovėje. Mūsų plūduriuojantys pontonai yra puikus atsakas į šį poreikį, leidžiantis lengvai pakeisti baseino matmenis ir darbo vietas ant vandens.

Terasos pratęsimas

Terasos leidžia kavinėms ir restoranams padidinti savo apyvartą sezono metu. Dar labiau, kai vieta turi puikų vaizdą, pavyzdžiui, su vaizdu į ežerą ar upę. Štai kodėl kavinių ir restoranų savininkai, kurie naudojasi tokios aplinkos privalumais, dažnai kreipiasi į mus. Plūduriuojantys pontonai leidžia jiems padidinti savo terasos paviršiaus plotą, tuo pačiu užtikrinant, kad jie gerbtų savo aplinką. Jie greitai montuojami, išmontuojami ir laikomi. Renginių organizatoriai tai puikiai suprato ir gana dažnai išnaudoja modulinių pontonų lankstumą, kad savo klientams pasiūlytų unikalią patirtį.

Kino filmų scenos dažnai turi būti filmuojamos ant vandens (ežere, tvenkinyje arba jūroje). Dėl mūsų plaukiojančių pontonų stabilumo techninė filmavimo komanda gali išdėstyti visą įrangą, reikalingą filmavimui ant pontono. Tai gali apimti kelis technikus, dažnai apsuptus šimtais kilogramų įrangos, kurią jie sukūrė ant pontono. Viskas turi būti tinkamoje vietoje kartais labai ribotoje erdvėje, priklausomai nuo filmavimo sąlygų. Plūduriuojantys pontonai yra tokie pat tinkami naudoti natūralioje aplinkoje, kaip ir keliose studijose, kuriose yra vandens baseinai.

Parašykite komentarą