Kada verta pirkti o kada nuomotis kompresorių?

0

Įrangos valdymas yra sąnaudų, priežiūros ir naudojimo administravimo subalansavimo aktas. Oro kompresoriai nėra išimtis. Sprendžiant, ar pirkti ar išsinuomoti oro kompresorių, reikia atsižvelgti į kelis veiksnius, išskyrus mašinos pirkimo / nuomos kainą, ir tai labai priklauso nuo vartotojo. Kokie jūsų mašinos naudojimo planai? Ar saugojimas yra problema? Ar turite laiko ir pralaidumo būtiniems priežiūros reikalavimams valdyti? Ar jums reikia lankstumo? Galiausiai, apsisprendus nuomotis ar pirkti, reikės atidžiai išnagrinėti konkretų verslo planą. Be to, atsižvelgiant į numatomą oro kompresoriaus naudojimą, reikia įvertinti mašinos prieinamumą, naudojimo rodiklius ir visų kintamųjų išlaidų įtraukimą, kad būtų galima nustatyti (tikrąsias) bendras nuosavybės išlaidas. Siekdami padėti jums apsispręsti dėl oro kompresoriaus nuomos ir apsispręsti dėl pirkimo, toliau apžvelgsime, į ką reikia atsižvelgti. Kompresoriaus nuoma turi būti labai apsvarstytas žingsnis.

Geriausia pradėti nuo numatomo oro kompresoriaus naudojimo

Nešiojamieji oro kompresoriai naudojami įvairiose srityse, įskaitant statybą, kraštovaizdį, gamyklos atsarginį orą ir kasybą. Išnaudoti visas mašinos galimybes ir priimti teisingą nuomos/pirkimo sprendimą reiškia kompresoriaus kokybės suderinimą su galimu mašinos naudingumu. Jei oro kompresorius yra jūsų pagrindinis ir dažnai naudojamas suspausto oro šaltinis, patvarios, ilgaamžės mašinos įsigijimas būtų gera kapitalo grąža. Ir perkant protinga apsvarstyti mašiną, galinčią atlikti kelias užduotis, kad padidintumėte bendrą jo naudingumą.

Jei kompresorius bus naudojamas tik budėjimo orui, įrankių darbui ir šiukšlių šalinimui, tokios išlaidos gali būti nepateisinamos. Mažesni 185 cfm stiliaus ir 375 cfm stiliaus užpakaliniai kompresoriai paprastai naudojami tokio tipo darbams, todėl jie idealiai tinka nuomai, o ne perkant. Dienos pabaigoje norite būti tikri, kad jūsų kompresorius veiks, o jei to kompresoriaus prašote daug, tuomet geresnis pasirinkimas gali būti pačiam jį turėti ir tinkamai prižiūrėti – jei tik pasirinksite aukštos kokybės, patvari mašina. Jei kompresorių naudojate su pertraukomis arba atliekate ne tokias svarbias užduotis, kapitalo išlaidos greičiausiai nebus prasmingos ir nuoma yra geresnis pasirinkimas. Palyginkite nuomos kainas susisiekę su vietinėmis nuomos įmonėmis savo vietovėje. Atminkite, kad nuomos kainos gali skirtis priklausomai nuo regiono ir sezono.

Parašykite komentarą