Masažo terapija yra naudinga visiems

0

Masažuoklis gali padėti sergantiems įvairiomis ligomis,

Prieš pirmąjį seansą turėtumėte įsitikinti, kad su terapeutu pasiteiravote apie bet kokias sveikatos problemas.

Kaklo masažuoklis – tai elektrinis pagalbininkas namuose arba darbe, kuris masažuoja nugarą ir kaklą kaip jūsų asmeninis masažistas. Masažuoklis padės atpalaiduoti sukietėjusius raumenis. Šilumos funkcija ir infraraudonieji spinduliai skatina geresnę kraujotaką. Jums tereikia uždėti masažuoklį ant nugaros. Naudodami masažuoklio priekyje esančias rankoves, pro kurias įkišate rankas, galite pritaikyti prietaisą prie savo kūno ir reguliuoti masažo stiprumą šiek tiek paspausdami rankoves arba jas atleisdami, kad masažas būtų švelnesnis.

„Am700 – Shiatsu masažuoklis” pasižymi patraukliausiu dizainu iš visų mūsų išbandytų šio tipo masažuoklių, o jo veikimas yra ganėtinai panašus į brangesnio tipo „Am700+bag”. „Am700” turi šešiolika masažinių burbulų – 8 didelius ir 8 mažus – kurie padeda imituoti masažuoklio atliekamą Shiatsu masažą. Jis yra ypač geras ir tinka kaklo srities raumenims, nes masažuoklio konstrukcija leidžia masažuokliams masažuoti raumenis iš abiejų viršutinės stuburo dalies pusių. Traukiant masažuoklio rankenėles galima padidinti arba sumažinti masažo intensyvumą. Tyrėjai nustatė, kad „Am700” geriausiai tinka kaklo masažui. Norint pasiekti pečius ir vidurinės ar apatinės nugaros dalies raumenis, reikėjo šiek tiek bandymų ir klaidų, kad atrastų tinkamas vietas. Dėl 16 galvučių ir didesnio dydžio burbulų buvo nuspręsta, kad geriausia masažuoklį naudoti stovint.  Komanda sutiko, kad „Am700” yra geras sprendimas pavargusiems raumenims atpalaiduoti ir (arba) palengvinti.

Kas vis dėlto turėtų išbandyti masažuoklį? Masažo terapija gali būti naudinga praktiškai visiems – tai puikus būdas pagerinti savijautą, padėti sumažinti skausmą ir dar daugiau. Jei turite sveikatos problemų, turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju ir pasikalbėti su masažuotoju. Nėščioms moterims prenatalinis masažas gali padėti sumažinti skausmą ir patinimą. Masažuokliai yra labai geras sprendimas turėti namuose, nes jie yra investicija į save, o kainos tikrai nėra didelės.

Yra įrodyta, kad masažas gali padėti sergantiems įvairiomis
ligomis, pavyzdžiui, vėžiu, širdies ligomis, skrandžio ligomis ir
fibromialgija. Prieš pirmąjį seansą turėtumėte įsitikinti, kad su terapeutu
pasiteiravote apie bet kokias sveikatos problemas.

Kokia visgi yra privalumai?

– Labai gerai atpalaiduoja ir stiprina raumenis.

– Stimuliuoja kraujotaką šiluma ir infraraudonaisiais spinduliais. malšina kaklo ir nugaros skausmus. yra lankstūs laiko atžvilgiu ir nepriklausomi. taupo pinigus brangioms SPA procedūroms.

Parašykite komentarą