Paskolos iš žmonių su turto įkeitimu gaunamos dar pigiau

0

Tiems, kuriems norisi kaip nors sumažinti kas mėnesį sumokamų įmokų sumą, reikėtų pasižiūrėti ar paskolos iš žmonių nepalengvintų naštos. Mat, dabar sutelktinio finansavimo platformose galima rasti gerus pasiūlymus, kurie pasižymi ne tik maža palūkanų norma, bet ir ilgu kredito grąžinimo terminu. Taip, supratote teisingai – paskolos iš žmonių galėtumėte prašyti ir refinansavimo tikslais. Dabar sutelktinio finansavimo platformose siūlomos įvairios paskolos, todėl tikėtina, kad jose rasite ir refinansavimo kreditus. Kodėl siūloma skolintis iš žmonių, o ne kredito įstaigų? Paprasčiausiai, minėtose platformose taikomos mažesnės palūkanos ir tiek, o taip pat daugumoje jų siūlomas ir ilgesnis įmokų mokėjimo grafikas.

Jeigu paskolos iš žmonių imamos gana ilgam laikui, tai tikėtina, jog dėl to mažės ir palūkanos.

Finansų rinkoje galioja paprasta taisyklė – jeigu asmuo skolinais ilgam laikui, tai dėl to mažėja ir taikomos palūkanos. Patys galite pasižiūrėti – trumpalaikiai kreditai yra daug brangesni nei ilgalaikiai. Jeigu jūsų tikslas yra skolų perkėlimas ten kur pigiau, tai tuomet reikėtų galvoti ir apie ilgesnį kredito grąžinimo grafiką. Paprasčiausiai, jeigu imsite paskolą iš žmonių refinansavimo tikslais, tai tuomet rinkitės kuo ilgesnį kredito grąžinimo terminą, nes tada jums bus taikomos maksimaliai mažesnės palūkanos.

Būtina žinoti, kad nėra tokių žmonių, kurie skolintų pinigus neatsakingiems asmenims. Sutelktinio finansavimo platformose galima sužinoti ar besiskolinantis asmuo yra atsakingas ar ne. Platformos operatorius, prieš pateikdamas asmens kredito paraišką viešai, pirmiau įvertina jo kreditingumą. Jeigu jis neigiamas – paraiška nepraleidžiama, o jeigu teigiamas – ji rodoma kartu ir su skolinimosi reitingu, jog skolintojai matytų kokio atsakingumo ir asmuo.

Kai kurios paskolos iš žmonių gali būti imamos įkeičiant namą ar automobilį.

Jeigu jūs norite, kad paskola iš žmonių būtų gauta kuo mažesnėmis palūkanomis, tai tuomet vertėtų pasidomėti ir galimybėmis patiems tas palūkanas sumažinti. Kreditoriai noriai skolina pinigus pigiau tiems, kurie užstato kažką. Jeigu jums reikia kelių šimtų ar tūkstančių, tai galite užstatyti atitinkamos vertės turtą – nekilnojamą arba tiesiog turimą automobilį ir tiek, o tada jums galbūt bus taikomos mažesnės palūkanos.

Parašykite komentarą